Nyt renkaan vaihtoon

»
Takaisin
»
Lisää uutisia

Pelicans SB tarjoukset • Henkilöauton renkaidenvaihto ja renkaiden konepesu 25€ (ovh 35€) • Pakettiauton/maasturin renkaidenvaihto ja renkaiden konepesu 35€ (ovh 45€) • Henkilöauton renkaiden kausisäilytys 50€ (ovh 70€), pakettiauton/ maasturin renkaiden kausisäilytys

Lue lisää »
Poimintoja jaoston otteluista
D-tytöt (2007-2008)D-tytöt kilpasarja lohko 1.
1
Mar
klo 16:00
Salpausselkähalli
VSS Black - Turkoosi Turkoosi
D-tytöt (2007-2008)D-tytöt kilpasarja lohko 1.
1
Mar
klo 13:00
Salpausselkähalli
Turkoosi Turkoosi - EräViikingit Sininen
D1-pojat (2007)Kaakkois-Suomen aluesarja
1
Mar
klo 12:00
Kirkonkylän koulu
Turkoosi Turkoosi - Voima punainen
D1-pojat (2007)Kaakkois-Suomen aluesarja
1
Mar
klo 12:00
Heinishalli
Jymy - Musta Musta
D1-pojat (2007)Kaakkois-Suomen aluesarja
1
Mar
klo 10:00
Kirkonkylän koulu
SB Heinola - Turkoosi Turkoosi
D1-pojat (2007)Kaakkois-Suomen aluesarja
1
Mar
klo 10:00
Heinishalli
LASB - Musta Musta
B-pojat (2003-2004)Kaakkois-Suomi aluesarja
31
Lok
klo 15:00
Savonlinnan liikuntahalli
- TOP TEAM
E2-pojat (2010)1KS
31
Lok
klo 14:00
Heinolan kirkonkylän liikuntahalli
sb Musta sb Musta - LASB JR VALKOINEN
B-pojat (2003-2004)Kaakkois-Suomi aluesarja
31
Lok
klo 13:00
Savonlinnan liikuntahalli
VOIMA -
D-tytöt (2007-2008)D-tytöt haastajasarja lohko 2.
31
Lok
klo 13:00
Masala, Kirkkonummi
Musta Musta - Blackbirds
E2-pojat (2010)1KS
31
Lok
klo 12:00
Heinolan kirkonkylän liikuntahalli
sb Turkoosi sb Turkoosi - LASB JR VALKOINEN
E2-pojat (2010)1KS
31
Lok
klo 11:00
Heinolan kirkonkylän liikuntahalli
sb Musta sb Musta - Pelicans sb Nastola
D-tytöt (2007-2008)D-tytöt haastajasarja lohko 2.
31
Lok
klo 11:00
Masala, Kirkkonummi
Rangers - Musta Musta
E2-pojat (2010)1KS
31
Lok
klo 10:00
Heinolan kirkonkylän liikuntahalli
SB Heinola - sb Turkoosi sb Turkoosi
D1-pojat (2007)Kaakkois-Suomen aluesarja
30
Lok
klo 18:00
Salpausselkähalli
- Sudet Sb punainen
C2-pojat (2006)SM-sarja
24
Lok
klo 17:00
Salpausselkähalli
- Classic
5-9
Miehet IIMiehet 3 div
24
Lok
klo 15:30
Sulkavan liikuntahalli
- VÄPEPA
C1-pojat (2005)KS aluesarja
24
Lok
klo 15:00
Ylä-Pyörön koulu
- WELHOT
2-10
NaisetNaiset 2 div
24
Lok
klo 13:00
Koskihalli Hämeenkoski
- VOIMA
Miehet IIMiehet 3 div
24
Lok
klo 12:30
Sulkavan liikuntahalli
TT Stars -
C1-pojat (2005)KS aluesarja
24
Lok
klo 12:00
Ylä-Pyörön koulu
VARTA -
8-5
C2-pojat (2006)SM-sarja
24
Lok
klo 11:30
Salpausselkähalli
Ilves -
6-1
NaisetNaiset 2 div
24
Lok
klo 10:00
Koskihalli Hämeenkoski
LASB ED II -
Ei tapahtumia
Poimintoja muilta sivustoilta
21.10.2020 D1-pojat kausi 2020-2021 » (D1-pojat (2007))
20.10.2020 B-tytöt hakivat kolme pistettä Espoosta sunnuntaina » (B-tytöt (2003-2004))
16.10.2020 Viime kauden palkitut pelaajat! » (F2-pojat (2012))
14.10.2020 C-tytöt jäivät ilman sarjapisteitä viikonloppuna Turussa » (C-tytöt (2005-2006))
Päijät-Hämeen Salibandyseura ry
«  Lokakuu   »
Kategoriat